Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Kolejne zwycięstwo Żubra Białowieża

III liga: Kolejne zwycięstwo Żubra Białowieża

fot. archiwum

W meczu 6. kolejki III ligi województwa podlaskiego, który został rozegrany 15 listopada w Białowieży, miejscowy Żubr zwyciężył SUKSS Suwałki 3:0. W drużynie gospodarzy szansę dostali zawodnicy, którzy ostatnio rzadziej pojawiali się na parkiecie.

Jedynie Szykuła wystąpił w poprzedniej kolejce w pierwszej szóstce. Spisali się oni wyśmienicie, a na największe wyróżnienie zasłużył wracający do formy po kontuzji Biendar, który był skuteczny zarówno w ataku, jak i przyjęciu.

Samo spotkanie nie przyniosło wielu emocji. Gospodarze nie dali szans młodym zawodnikom z Suwałk. Jednak należy podkreślić, że są oni dopiero juniorami i na pewno zrobią jeszcze duże postępy. W szczególności, że ich trenerem jest T. Jasiński, który wychował przecież takich zawodników jak: Winnik, Jarząbski, Żyliński czy Cimochowski. Zresztą już teraz siatkarze SUKSS-u dysponują bardzo groźną zagrywką, choć bardzo nieregularną.

LUKS TL Żubr Białowieża – SUKSS Suwałki 3:0
(25:14, 25:17, 25:14)Składy zespołów:
Żubr: Androsiuk, Chilecki, Bokuniewicz, Szykuła, Furmanek, Biendar, Orzechowski (libero) oraz Lewczuk, Gabiec, Małachowski, Ochryciuk i Gutowski
SUKSS: Wandachowicz, Dzięcielewski, Żyliński, Wasilewski, Mendak i Matyszkiel

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved