Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Zrajkowski: Ja naprawdę zasuwam

Bartosz Zrajkowski: Ja naprawdę zasuwam

fot. archiwum

Bartosz Zrajkowski musi mieć skórę krokodyla. To na tego siatkarza, po pierwszych porażkach Pronaru Parkietu, leciały gromy. - Dobrze rozumiem, w jakiej jestem sytuacji. To jest mój pierwszy sezon, w którym gram "na maksa". Zawsze byłem zawodnikiem zadaniowym - mówi Gazecie Współczesnej Zrajkowski.

Teraz występujesz przez cały mecz na newralgicznej pozycji rozgrywającego.

Rozumiem, że spoczywa na mnie naprawdę wielki ciężar. Ja naprawdę zasuwam na to, by wychodziło to jak najlepiej. Wiadomo, każdemu przytrafiają się błędy, a mi w szczególności, ale to normalne. Muszę nad tym pracować.

Czy czujesz, że z każdym meczem jest lepiej?Owszem. Każdy wygrany mecz dodaje mi pewności. Zwycięstwa bardzo mnie potem budują.

Oglądasz swoje występy? Twoim problemem wydaje się przede wszystkim niedokładność.

Tak, każdy mecz analizuję. Mam je nagrane i patrzę, jak w danej akcji zagrałem, czy wystawiłem piłkę krzywo, czy prosto. Ja się dopiero uczę odpowiedzialności i dorosłego grania. To jest mój czwarty rok w Hajnówce, ale pierwszy sezon gry na poważnie. Doczekałem się tego. Pracowałem sumiennie, aby wreszcie pokazać się na boisku w pierwszej szóstce.

Jak znosisz krytykę? Masz komu dorównywać. Poprzedni rozgrywający Pronaru, Jacek Malczewski i Konrad Woroniecki, prezentowali wysoki poziom.

Tyle batów dostaję z różnych stron i… nie przejmuję się tym. Ja po prostu chcę robić to, co bardzo lubię. Poza tym "Wrona" był w takiej samej sytuacji jak ja. Zaczynał naprawdę grać dopiero, gdy tu przychodził. Pamiętasz, jak się to skończyło – spadkiem. Teraz nie ma mowy, by to się powtórzyło. Mieliśmy tylko słaby początek.

Autor: Miłosz Karbowski

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved