Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serie A2: Porażka zespołu Joanny Frąckowiak

Serie A2: Porażka zespołu Joanny Frąckowiak

Zespół Joanny Frąckowiak, All Fin Cfl Volta Mantovana, w szóstej kolejce włoskiej Serie A2 zmierzył się z drużyną Aprilia Volley. Ekipa z Mantovany przegrała 0:3 i jedynie w trzecim secie była bliska zwycięstwa. Polska zawodniczka zdobyła w tym meczu 17 punktów.

Joanna Frąckowiak w każdym spotkaniu pokazuje się z bardzo dobrej strony i jest czołową zawodniczką swojego zespołu. Jednak całej ekipie nie wiedzie się już tak dobrze. All Fin Cfl Volta Mantovana zanotował bowiem do tej pory cztery porażki i w ligowej tabeli plasuje się na 11. miejscu.

W spotkaniu z Aprilią Volley zespół z Mantovany najmocniej powalczył w ostatnim secie, w którym doszło do walki na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowały jednak przyjezdne, które wygrały do 26 i tym samym zakończyły mecz w trzech setach. W zwycięskim zespole liderką była Mirela Corjeutanu, która zdobyła 16 punktów.

All Fin Cfl Volta Mantovana – Aprilia Volley 0:3
(22:25, 17:25, 26:28)

All Fin Cfl Volta Mantovana: Migliavacca, Frąckowiak, Bragaglia, Morandini, Crepaldi, Vindevoghel, Marinelli (libero) oraz Brusegan, Zanin, Colombi, Malvestito, Lombardo i Benato (libero)
Aprilia Volley: Casuscelli, Zamora Gil, Pappacena, Corjeutanu, Zuleta, Tanturli, Pinci (libero) oraz Piattella, Musti De Gennaro, Cella i De Gennaro (libero)

źródło: inf. własna, legavolleyfemminile.it