Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Maj: Dobrze, że coś pokazałyśmy

Paulina Maj: Dobrze, że coś pokazałyśmy

fot. archiwum

Paulina Maj była najlepszą zawodniczką swojego zespołu w przegranym ligowym spotkaniu z Aluprofem. - Dobrze, że coś udało nam się tu w Bielsku pokazać, bo poprzedni mecz z Muszyną nam kompletnie nie wyszedł - mówi libero pilskiej drużyny.

Mimo porażki całej drużyny Paulina Maj rozegrała bardzo dobre zawody i przez wielu obserwatorów uważana była za najlepszą zawodniczkę PTPS na boisku. – Dobrze, że coś udało nam się tu w Bielsku pokazać, bo poprzedni mecz z Muszyną nam kompletnie nie wyszedł. Brakowało nam skutecznego kończenia kontrataków, Ania Barańska i jej koleżanki zakończyły grę i to przeważyło o naszej porażce – twierdzi zawodniczka.

Mimo młodego wieku (Paulina Maj ma 22 lata) libero pilskiego zespołu kieruje grą obronną zespołu. W młodej drużynie PTPS jest jedną z bardziej doświadczonych zawodniczek, na swoim koncie ma przecież występy reprezentacyjne. – Dostałam kredyt zaufania od trenera i jestem odpowiedzialna za organizację gry z tyłu, w przyjęciu i obronie. To, co dziewczyny robią przy siatce, to bardziej sprawa Agnieszki Kosmatki. Moje zadania ograniczają się tylko do obrony – skromnie przyznaje Paulina Maj.

Odmłodzony zespół PTPS Piła z nowym trenerem rozpoczął sezon od dwóch zwycięstw, po których przyszły porażki z Muszynianką i Aluprofem. – Celem w tym sezonie jest pierwsza czwórka i to chciałybyśmy osiągnąć. Ja bym się cieszyła z medalu – zapowiada libero pilskiej drużyny. – Wiadomo, że sezon jest długi, a nasza gra z meczu na mecz powinna być coraz lepsza. I będzie lepsza. Myślę, że może się zdarzyć różnie, ale na medal mocno liczę.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved