Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kamil Długosz: Zawsze dajemy z siebie wszystko, wtedy się udaje

Kamil Długosz: Zawsze dajemy z siebie wszystko, wtedy się udaje

fot. archiwum

W weekend siatkarze AKS-u Resovia Rzeszów pokonali Błękitnych Ropczyce. Dużą rolę odegrała w tym meczu zagrywka. - Ostatnio sporo trenowaliśmy zagrywkę i jak widać dobrze udało się przygotować do tego meczu - mówi Kamil Długosz.

W tym meczu wszystko było super, ale nie zawsze tak dobrze gracie…

To nie tak. Prawie zawsze jest tak, że walczymy do końcówki seta jak równy z równym, ale w pewnym momencie stajemy. Nie ma, kto skończyć piłki i przegrywamy. Być może jeszcze brakuje nam ogrania w rozgrywkach na tym poziomie i nie możemy się przemóc. Widać jednak, że jest coraz lepiej.

Teraz czeka cię zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów.Jedziemy w poniedziałek z Kubą Peszko na Słowację, rozegramy tam turniej i po nim zostanie wyłoniona dwunastka na finał mistrzostw Europy.

Jest szansa by pojechać na mistrzostwa?

Zawsze jest, ale starsi zawodnicy, którzy grają i trenują w SMS-ie mają zawsze większe szanse, trener ich widzi na codzień. My z Kubą tylko przyjeżdżamy na zgrupowania, mamy tydzień żeby się pokazać trenerowi. Trudniej jest w takiej sytuacji wywalczyć miejsce w składzie, ale dajemy z siebie wszystko i udaje się.

Rozmawiał Łukasz Pado
Więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved