Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom już trenuje w Kielnarowej

Jadar Radom już trenuje w Kielnarowej

fot. archiwum

Dziś popołudniu siatkarze Jadaru Radom dojechali do ośrodka w Kielnarowej, gdzie spędzą pięć najbliższych dni. Zgrupowanie w tej miejscowości ma pomóc podopiecznym Jana Sucha w odnalezieniu spokoju w grze i udoskonaleniu dyspozycji.

Jutro zagramy z reprezentacją Kataru – informuje drugi trener drużyny zajmującej obecnie przedostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, Dominik Kwapisiewicz .

Jadar pojechał do Kielnarowej w niemal pełnym składzie, poza chorym jeszcze kilka dni temu Michałem Kaczmarkiem . Siatkarz występujący na pozycji środkowego ma jednak dojechać jutro. – Oczywiście nie ma z nami kontuzjowanego już od jakiegoś czasu Kuby Buckiego, ale jest za to Damian Słomka – anonsuje Dominik Kwapisiewicz.

Co do wcześniej zapowiadanych sparingów z Iskrą i niepotwierdzonego z Resovią, to nie wiadomo, czy dojdą one do skutku. Sam Kwapisiewicz mówi: – Jan Such o ewentualnych meczach będzie informował nas na bieżąco. Mogę na pewno powiedzieć, iż jutro o godz. 18.00 zmierzymy się z reprezentacją Kataru . 

Autor: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved