Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani Łódź już bez Jacka Pasińskiego

Budowlani Łódź już bez Jacka Pasińskiego

fot. archiwum

Jeszcze przed spotkaniem Organiki Budowlani z AZS Białystok doszło do zmiany w sztabie szkoleniowym łódzkiego beniaminka. Z zespołem pożegnał się Jacek Pasiński - twórca sukcesu Budowlanych, który wprowadził drużynę do PlusLigi Kobiet.

Za porozumieniem stron umowę rozwiązał dotychczasowy asystent trenera Wiesława Popika, Jacek Pasiński. Przegranego meczu z AZS Białystok już nie oglądał. Przypomnijmy, że Jacek Pasiński objął drużynę Budowlanych Łódź w momencie jej powstania. W pierwszym sezonie awansował z ligi wojewódzkiej do II ligi, którą wygrał w kolejnym roku. Po dwóch awansach z rzędu wiosną 2009 roku Jacek Pasiński świętował z drużyną awans do ekstraklasy. Wówczas działacze Budowlanych postanowili zatrudnić bardziej doświadczonego szkoleniowca. Jackowi Pasińskiemu zaproponowano rolę II trenera przy boku Wiesława Popika.

Jacek do końca nie wywiązywał się ze swoich obowiązków – tłumaczy na łamach Gazety Wyborczej Marcin Chudzik, menedżer Organiki. – W dodatku źle układała się współpraca pomiędzy nim a trenerem Popikiem. Uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie, jak się pożegnamy.

Nie odpowiadała mi funkcja drugiego trenera w zespole, nie widziałem dla siebie miejsca w klubie. Być może niedługo zdradzę szczegóły mojej decyzji. Nie do końca jest tak, jak mówi Marcin Chudzik – ripostuje Pasiński.Jak to bywa w takich sytuacjach, obie strony są zgodne tylko w jednym – Pasińskiemu przestała odpowiadać funkcja drugiego trenera. W najbliższej przyszłości Popik raczej nie planuje zatrudniać nowego pomocnika.

źródło: Express Ilustrowany, Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved