Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Trwa fatalna seria Armatu

II liga M: Trwa fatalna seria Armatu

fot. archiwum

Spotkanie kończące pierwszą część sezonu II ligi siatkarzy było niezłe w wykonaniu drużyny z Kozienic. Niestety, tym razem jeszcze nie udało się odnieść zwycięstwa. KKS Armat przegrał przed własną publicznością z rezerwami AZS-u Olsztyn 1:3.

– Mecz był bardzo zacięty, dobrze zagraliśmy zagrywką – ocenił dzisiejsze starcie grający trener gospodarzy, Paweł Otwinowski.

Mimo porażki, szkoleniowiec starał się dopatrzeć pozytywów w grze swojego zespołu. – Od początku pojedynku naprawdę dobrze serwowaliśmy, odrzucając rywali od siatki. Kilka razy zadziałał nasz blok, udało się też podbić kilka piłek w obronie, szczególnie mam tu na myśli libero Guza – pochwalił kolegę z boiska Paweł Otwinowski. Wprawdzie w pierwszych akcjach kozieniczanie nie wiedzieli, jak "podejść" graczy z Warmii i Mazur, ale później udało im się złapać właściwy rytm.

– Mecz był bardzo zacięty, był to chyba najtrudniejszy przeciwnik, z jakim przyszło nam się mierzyć, ale w miarę się zmobilizowaliśmy – podkreślił nasz rozmówca. Na usprawiedliwienie KKS-u trzeba powiedzieć, że wystąpił w mocno eksperymentalnym składzie, na ataku z Markiem Grzelczakiem, który nominalnie przyjmuje. – Wydaje się, że na obecna chwilę jest to jednak nasze najbardziej optymalne ustawienie – ocenił opiekun Armatu.Mimo wszystko, kozieniczanie przegrali już dziewiąty mecz z rzędu. Nadal pozostają bez zwycięstwa, więc ich sytuacja jest fatalna. – Aby myśleć o poprawie gry, trzeba przede wszystkim lepiej rozgrywać – zakończył wypowiedź trener Armatu.

KKS Armat Kozienice – AZS UWM II Olsztyn 1:3
(22:25, 34:32, 24:26, 18:25)

Składy zespołów:
KKS:
Budzyński, Rdultowski, Otwinowski, Grzelczak, M. Koryciński, Jeziorowski, Guz (libero) oraz Grygorczyk

* Autor: Piotr K. Dobrowolski (SportRadom.pl)

Zobacz również:
Wyniki 9. kolejki oraz tabela gr 3. II ligi mężczyzn

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved