Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Niespodzianka pod siatką w Suwałkach

I liga M: Niespodzianka pod siatką w Suwałkach

fot. archiwum

O tym, że w sporcie faworyci są tylko na papierze przekonała się w Suwałkach drużyna Joker Rodło Piła. Goście przed meczem ze Ślepskiem byli wiceliderem, a gospodarze zajmowali pozycję dziewiąta. Drużyny dzieliło 9 punktów. Po meczu różnica wynosi tylko 6.

Mówiłem chłopakom, że stać nas nie tylko na dobrą grę, ale i na zwycięstwo. Po dobrych, chociaż przegranych meczach z Kielcami i w Międzyrzeczu wreszcie mamy kolejne punkty. Dobrze zagraliśmy w przyjęciu i zagrywce, niezły był blok. Na słowa uznania zasłużył cały zespół, a Mariusz Szlejter miał to szczęście, że kończył decydujące akcje. I chwała mu za to – stwierdził po meczu A. Aleksandrowicz.

Mecz w Suwałkach obserwował Wojciech Winnik, wychowanek SUKSS, dziś zawodnik grającego w Plus Lidze AZS UWM Olsztyn.

Miło się patrzy na to, co gra drużyna i jak zachowują się kibice w Suwałkach – mówił W. Winnik. – Widać że Adam Aleksandrowicz prowadzi drużynę nie tylko spokojnie, ale i bardzo mądrze. To nie ten sam zespół, który widziałem przed sezonem. Dziś są zdecydowanie lepsi.Pytany czy wróciłby do Suwałk, Winnik odpowiada: – W tym roku miałem taką propozycję, ale zdecydowałem się na AZS UWM Olsztyn. Mam jeszcze zamiar pograć na najwyższym poziomie. W Olsztynie jest mi bardzo dobrze z kilku względów. To zespół i klub dobrze poukładany, mądrze kierowany. Poza tym mam blisko do domu. Teraz wystarczą dwa dni wolnego i już jestem w Suwałkach, tak jak dziś. A jeśli chodzi o grę w Suwałkach, cóż… Jeżeli zespół z mego miasta będzie walczył o Plus Ligę i będzie mnie potrzebował – chętnie pomogę…

*Tekst pochodzi ze strony: suwalki24.pl

źródło: suwalki24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved