Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Szeszko: Pokażemy jeszcze na co nas stać

Joanna Szeszko: Pokażemy jeszcze na co nas stać

fot. archiwum

Najlepsza zawodniczka spotkania Joanna Szeszko z AZS Białystok była bardzo zadowolona ze swojej postawy jak i koleżanek - nagrodę MVP dedykuję całemu zespołowi. Dzięki jej dobrej postawie AZS zanotował pierwsze zwycięstwo.

Piotr Dębowski: Gratuluję zwycięstwa i nagrody MVP w tym meczu, to druga rzecz, która Ciebie cieszy?

Joanna Szeszko: – Cieszę się, że po takich perturbacjach, które nękają nas od początku sezonu. Zmiany trenerów, kontuzje zawodniczek, dziś pokazałyśmy wszystkim że nie jesteśmy na straconej pozycji, będziemy walczyć w lidze. Na boisku przeciwnika zdobyłyśmy trzy ważne punkty.

Obserwując Twoją postawę na parkiecie, zaobserwowałem, że był taki moment, że „przygasłaś". Dwa nieskończone ataki i pomyślałem, że Joanna się nie podniesie, jednak końcówka meczu należała do Ciebie.– Zdarzają się w meczu słabsze chwile. Wiadomo, że po drugiej stronie też są doświadczone zawodniczki i też chcą zdobywać punkty. Nie zawsze kiedy się chce to się zdobywa punkty. Po drugiej stronie siatki był dobry blok i dobra obrona. Wiadomo, że swoje lata mam, ale nie czuję się żebym była wyeksploatowana. Była to chwilowa słabość, cieszę się, że sił wystarczało mi do końca.

Czy po trzecim secie uwierzyłaś, że możecie wygrać mecz i wyjechać do Białegostoku z kompletem punktów?

– Uwierzyłam po pierwszym secie, że możemy wygrać mecz. Do tej pory we wszystkich meczach nie układała nam się gra. W tym meczu narzuciłyśmy swoją grę. Dziewczyny z Łodzi miały problem z wyprowadzeniem ataków i przyjęciem zagrywki. Z kolei my dobrze broniłyśmy i dobrze grałyśmy w kontrach. Wierzyłam, że przyjdzie nasz dzień i wygramy mecz. Wierzę w ten zespół i jeszcze pokażemy na co nas stać.

Komu dedykujesz nagrodę MVP?

– Nagrodę tą dedykuję całemu zespołowi, ponieważ te zawodniczki które wchodziły z ławki bardzo pomogły całej drużynie. Cieszę się, że wszystkie zawodniczki bardzo dobrze zagrały i pomogły w tym zwycięstwie.

*Wywiad dzięki uprzejmości Radio Polska Siatkówka

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved