Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Są już bilety na mecze Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów

Są już bilety na mecze Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów

fot. archiwum

9 grudnia siatkarze PGE Skry Bełchatów rozegrają pierwszy mecz w Lidze Mistrzów w roli gospodarza. Sprzedaż wejściówek już się rozpoczęła. Wszystkie mecze w roli gospodarza bełchatowianie rozegrają w łódzkiej Atlas Arenie.

Bełchatowianie w tym sezonie trafili do grupy B, w której zagrają z hiszpańskim CAI Teruel, serbskim Radnickim Kragujevac i belgijskim Knack Roeselare.

Mistrzowie Polski zagrają u siebie kolejno z Radnickim (9 grudnia), Knack (16 grudnia) i CAI (20 stycznia). Za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl już można kupować wejściówki na spotkania w Atlas Arenie. Bilety normalne na poszczególne mecze kosztują 15, 20, 30 i 60 zł. W sprzedaży będą też bilety rodzinne dla dwóch osób dorosłych i dziecka (50, 75, 150 zł), grupowe dla 10 osób (160, 240, 450 zł) i szkolne dla 12 uczniów i dwóch opiekunów (110, 150 i 220 zł). Nowością są też karnety, obejmujące wszystkie trzy mecze w łódzkiej hali. W zależności od miejsca kosztują 50, 75 i 150 zł.

Jedno miejsce podczas każdego meczu w Atlas Arenie będzie licytowane. – To będzie najlepsze miejsce na trybunie, a dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma koszulkę z dedykacją od wybranego przez siebie zawodnika oraz gadżety klubowe. Jeśli będzie sobie tego życzył, jego nazwisko wraz z wylicytowaną kwotą znajdzie się na oficjalnej stronie internetowej Skry oraz zostanie wyczytane w trakcie meczu przez spikera – mówi wiceprezes Skry Grzegorz Stawinoga. Dochód z licytacji zostanie przekazany na cele charytatywne. Licytacja również odbywa się za pośrednictwem strony kupbilet.pl.Choć sprzedaż biletów rozpoczęła się zaledwie kilka dni temu, część kart wstępu jest już sprzedana. Kibice, którzy chcą dopingować mistrzów Polski w Lidze Mistrzów, powinni się zatem pospieszyć z kupnem biletów.

Bełchatowscy siatkarze, którzy w niedzielę w Katarze zdobyli tytuł klubowego wicemistrza świata, obecnie wypoczywają. Stephane Antiga poleciał do Francji już prosto z Doha. Wolnego nie ma pięciu reprezentantów Polski – Daniel Pliński, Michał Bąkiewicz, Piotr Gacek, Marcin Możdżonek i Bartosz Kurek, przygotowujący się do Turnieju Wielkich Mistrzów, który odbędzie się w Japonii.

Autorem tekstu jest Paweł Hochstim, Dziennik Łódzki

źródło: Dziennik Łódzki, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved