Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bogdan Serwiński: Jesteśmy raczej na dobrej drodze

Bogdan Serwiński: Jesteśmy raczej na dobrej drodze

fot. archiwum

W sobotnie popołudnie Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna będzie podejmował zespół Centrostalu Bydgoszcz. "Mineralne" mają już na koncie cztery wygrane. Nikt jednak w Muszynie - i bardzo dobrze - nie popada w zachwyt.

Natomiast trener Serwiński ostatnio spokojnie stwierdził: – Patrząc na naszą dyspozycję przez pryzmat meczów z Bielskiem czy z Piłą, to jesteśmy raczej na dobrej drodze, żeby w końcu grać siatkówkę taką, jaką chcemy. Pracujemy więc planowo, a pierwszy szczyt formy chcemy osiągnąć w grudniu. Akurat wtedy kiedy wystartuje Liga Mistrzyń.

Siatkarki Muszynianki będą faworytkami spotkania, co nie znaczy, że nie napotkają mniejszych lub większych, ale jednak trudności. Choćby ze strony 21-letniej przyjmującej Kingi Zielińskiej, która w minionej kolejce uznana została za najlepszą zawodniczkę meczu Centrostal – Stal Mielec, wygranego przez bydgoskie siatkarki 3:1.

Zebrałyśmy trochę pochwał za to spotkanie, ale ono nie było najlepsze w naszym wykonaniu – powiedziała potem Kinga Zielińska. – Najważniejsze jednak, że czujemy się coraz mocniejsze psychicznie. Dlatego nawet do meczów z Muszynianką i Aluprofem podejdziemy z nastawieniem, że pokonanie tych zespołów jest możliwe . Po prostu jeśli się im postawimy, nie będziemy bez szans. Przecież w Muszynie czy w Bielsku nie grają nadludzie!Więcej w Gazecie Krakowskiej

Autorem tekstu jest Wojciech Batko

źródło: Gazeta Krakowska, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved