Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Magdalena Żochowska: Jestem jedną z dwunastu liderek

Magdalena Żochowska: Jestem jedną z dwunastu liderek

fot. archiwum

Wiem, że stać nas na jeszcze więcej i mam nadzieje , że niedługo to pokażemy - zapowiada najbliższą przyszłość Magda Żochowska - przyjmująca AZS-u Skawy UEK, która w meczu z Karpatami Krosno zdobyła 24 punkty.

Zdobyłaś 24 punkty w pojedynku z Karpatami! Zdawałaś sobie sprawę z tego?

W trakcie meczu nie myśli się o takich rzeczach, ale już to spotkanie z Karpatami było omówione przez trenera także teraz zdaje sobie z tego sprawę.

To już nie pierwszy tak dobry występ. Czy zatem możemy uznać Magdę Żochowską za jedną z liderek zespołu?Tak jedną z 12 liderek na pewno (śmiech).

W swoim profilu na oficjalnej stronie zespołu wskazałaś zmęczenie jako największego przeciwnika. Czemu?

Ponieważ nie mam za bardzo czasu żeby odpoczywać a jak czegoś w życiu mamy mało to za tym tęsknimy. Poza tym studia dzienne , praktyki , treningi , mecze i parę jeszcze innych obowiązków dają mi w kość.

Jesteśmy na finiszu pierwszej serii gier w rundzie zasadniczej. Jak byś podsumowała dotychczasowe występy Ekonomistek?

Wolę żeby za podsumowania brał się ktoś kto się na tym lepiej zna. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że wiem, że stać nas na jeszcze więcej i mam nadzieje , że niedługo to pokażemy.

Które z dotychczasowych spotkań uznałabyś za najtrudniejsze?

Każde spotkanie jest inne. Myślę, że były takie 3 spotkania które utkwiły mi w pamięci. Oczywiście ostatni mecz z Karpatami, mecz z Wisłą i z Myślenicami. Wszystkie te mecze były trudne, ale myślę, że bardzo ważny był mecz z Myślenicami, który grałyśmy 2 dni po boleśnie przegranym meczu z Wisłą. Dla mnie było to ciężkie spotkanie nie tylko pod względem fizycznym. Musiałyśmy zmobilizować wszystkie siły żeby odbudować się po wcześniejszym przegranym meczu.

Jakie nastroje panują w zespole przed meczem z Siarką?

Mobilizujemy się nawzajem. Wiemy, że będzie to trudny przeciwnik, ale ja jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że zagramy drużynowo i to będzie naszą siłą.

Jakie to uczucie zasilić szeregi do niedawna lokalnego rywala jakim dla Ciebie, jako Wiślaczki, był zespół Uniwersytetu Ekonomicznego?

Jako Wiślaczka nigdy nie stanęłam po przeciwnej stronie siatki z dziewczynami z Uniwersytetu Ekonomicznego także nigdy nie był moim osobistym rywalem. Cieszę się, że jestem w tym klubie w jakim jestem bo wiem, że daje mi on możliwość rozwijania swoich umiejętności.

źródło: www.azsskawauek.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved