Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Krzywiecki: Nie wybiegamy daleko w przyszłość

Maciej Krzywiecki: Nie wybiegamy daleko w przyszłość

fot. archiwum

Siatkarze Farta w dobrych nastrojach wrócili do Kielc, bowiem wygrali 3:0 w Szczecinie z Morzem Bałtyk i utrzymali pozycje lidera. - Wygraliśmy kolejny mecz, nie ponieśliśmy jeszcze porażki. Jednak nie wybiegamy myślami daleko w przyszłość - mówi Maciej Krzywiecki.

Radosław Nowicki: Byliście faworytem tego spotkania i nie zawiedliście swoich kibiców. Wygraliście z Morzem Bałtyk 3:0.

Maciej Krzywiecki: Byliśmy faworytem? Nie mi to oceniać. Chcieliśmy sprężyć się na ten mecz i udało się. Z zespołem ze Szczecina znamy się, jak przysłowiowe łyse konie, ponieważ wielokrotnie przed sezonem z nim sparowaliśmy, także wiedzieliśmy bardzo dużo na temat przeciwnika. Zagraliśmy całkiem dobre zawody i bardzo się cieszymy, że udało nam się wygrać 3:0.

Ale dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane i dopiero w końcówkach udało wam się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.– Zgadza się. Zespół ze Szczecina postawił nam wysoko poprzeczkę. Wiedzieliśmy, że jest on bardzo mocny na swojej hali. Atutem Morza jest zagrywka. Z nami szczecinianie zagrali całkiem niezłą siatkówkę, ale my zaprezentowaliśmy się ciut lepiej i wygraliśmy to spotkanie.

Jesteście liderem tabeli. Spodziewał się Pan, że po kilku kolejkach to właśnie wy będziecie na czele?

– Nie spodziewałem się takiej sytuacji. Bardzo się z tego cieszymy. Wygraliśmy kolejny mecz, nie ponieśliśmy jeszcze żadnej porażki. Jednak nie wybiegamy myślami daleko w przyszłość. Staramy się skupiać na każdym kolejnym spotkaniu i chcemy wygrywać jak najwięcej.

Kroczycie od zwycięstwa do zwycięstwa. Jaka jest recepta na sukces?

– Trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować (śmiech).

Teraz czeka was przymusowa przerwa w I-ligowych rozgrywkach, ale nie będziecie mieli czasu na odpoczynek, bowiem zmierzycie się z AZS-em Częstochowa. To chyba będzie dla was dobra okazja do przetestowania umiejętności?

– Myślę, ze AZS Częstochowa to bardzo dobry zespół. Ten sparing na pewno nam się przyda. Będziemy chcieli przećwiczyć swoje najlepsze elementy i mam nadzieję, że wynik będzie korzystny dla nas.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved