Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dawid Michor: Okazaliśmy się zbyt gościnni

Dawid Michor: Okazaliśmy się zbyt gościnni

fot. archiwum

Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin przegrali w minionej kolejce z liderem z Kielc 0:3. Nic dziwnego, że tuż po meczu nastroje w ekipie nie były najlepsze. -Sprezentowaliśmy im na własne życzenie trzy punkty...- mówił po spotkaniu smutny Dawid Michor.

Nie udało wam się wygrać z Fartem. Lider okazał się zdecydowanie silniejszy. W czym upatrujesz przyczyn porażki?

Dawid Michor: Nie wiem, chyba okazaliśmy się zbyt gościnni dla Farta. Sprezentowaliśmy mu na własne życzenie trzy punkty przegrywając dwa pierwsze sety w końcówkach po własnych niewymuszonych błędach.

Wierzyliście w końcówce drugiego seta, że uda wam się odwrócić jego losy? Przegrywaliście wysoko, a Artur Kulikowski poszedł na zagrywkę i prawie odrobiliście stratę.– Zawsze wierzymy w to, że uda się wygrać. Niestety nie udało się pokonać kielczan, może trzeba było bardziej z zimną głową podejść do końcówki tego seta. Cóż mogę powiedzieć. Niestety nie udało nam się.

A może to pauza w poprzedniej kolejce wybiła was z rytmu?

– Myślę, że przerwa nie miała na to wpływu z tego względu, że złapaliśmy trochę więcej świeżości. Świeżość się na pewno przydała.

Z Fartem znacie się bardzo dobrze, wielokrotnie sparowaliście ze sobą. Przeciwnicy czymś was zaskoczyli?

– Niczym nas nie zaskoczyli. Wiedzieliśmy w jakich ustawieniach mogą grać. Mieliśmy wiele informacji na temat przeciwnika.

Zostajecie jak na razie tylko z jednym zwycięstwem, a w przyszłym tygodniu do Szczecina przyjeżdża Orzeł Międzyrzecz. Łatwo nie będzie, ale chyba nie zwieszacie głów i walczycie dalej?

– Na pewno dalej wierzymy w to, że jesteśmy w stanie wygrywać z każdym. Dzisiaj nie mamy zbyt dobrych nastrojów. Będzie ciężko, bo czekają nas teraz trudne mecze z Orłem i Jokerem. Jednak w każdym meczu będziemy walczyć i starać się dać z siebie wszystko.

*Rozmawiała: Ewa Koperska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved