Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Drzyzga: Każdy przeciwnik jest groźny

Tomasz Drzyzga: Każdy przeciwnik jest groźny

fot. archiwum

We wczorajszym meczu Fart Kielce pokonał Morze Bałtyk Szczecin bez straty seta i dalej pozostał liderem tabeli.- Każdy przeciwnik jest groźny i tutaj nie było łatwego meczu -mówił po spotkaniu przyjmujący kieleckiej ekipy Tomasz Drzyzga.

Jesteście dalej niepokonanym zespołem. Morze Bałtyk napędziło wam jednak chyba dziś trochę stracha. Mimo, iż wygraliście 3:0 wyniki poszczególnych setów pokazują, że łatwo nie było.

Tomasz Drzyzga: Każdy przeciwnik jest groźny i tutaj nie było łatwego meczu. Wynik wskazuje na nasze zwycięstwo 3:0, ale był to mecz walki. Musieliśmy być maksymalnie skoncentrowani do ostatniej piłki.

Był stres w końcówce drugiego seta, kiedy wysoko prowadziliście, a Artur Kulikowski popisał się serią dobrych zagrywek?– Zgadza się. Znamy tego zawodnika bardzo dobrze. Byliśmy przygotowani na to, że on w żadnej chwili nie odpuszcza w zagrywce i cały czas jest groźny.

W czym upatrujesz przyczyn waszego zwycięstwa?

– Myślę, że ogólnie popełniliśmy mniej błędów własnych. Oba zespoły grały dobrze zagrywką i innymi elementami, ale my popełniliśmy mniej prostych błędów i to zaważyło dzisiaj.

Jesteście beniaminkiem, ale widać, że w I lidze radzicie sobie bardzo dobrze, co znajduje swoje odzwierciedlenie w tabeli. Jesteście liderem.

– Cieszymy się z tego, że wygrywamy, ale nie myślimy, że jesteśmy liderem tylko koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu. Wychodzimy na boisko i cieszymy się, że możemy grać w siatkówkę.

*Rozmawiała: Ewa Koperska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved