Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > PlusLiga Kobiet: Wypowiedzi po meczu w Bydgoszczy

PlusLiga Kobiet: Wypowiedzi po meczu w Bydgoszczy

fot. archiwum

Przyjechaliśmy do Bydgoszczy po punkty, ale zabrakło nam w odpowiednich momentach cierpliwości. Nie graliśmy też tak dobrze zagrywką jak w pierwszym secie, nie sprzyjało nam też sportowe szczęściem - ocenił na konferencji, trener Stali Mielec - Rafał Prus.

Rafał Prus (trener Stali Mielec): – Przyjechaliśmy do Bydgoszczy po punkty, ale zabrakło nam w odpowiednich momentach cierpliwości. Nie graliśmy też tak dobrze zagrywką jak w pierwszym secie, nie sprzyjało nam też sportowe szczęście, bo kilka podbitych piłek powinno być skończonych w kontrach. Choćby tak jak w trzecim secie, gdy mieliśmy piłkę w górze przy stanie 24:23 dla Centrostalu.

Dorota Ściurka (kapitan Stali Mielec): – Mecz był bardzo wyrównany do końcowych piłek przy których zabrakło nam trochę szczęścia. Poza tym po pierwszym secie grałyśmy zbyt łatwą zagrywką i to ułatwiło grę Centrostalowi.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): – Trzeba docenić klasę Stali, bo na pewno będzie się liczyć w lidze. Nie sztuką jest wygrywać grając bardzo dobrze, a mój zespół poradził sobie w trudnych sytuacjach i to cieszy.Ewa Kowalkowska (kapitan Centrostalu Bydgoszcz): – Powiem tylko, że cieszymy się z kolejnych trzech punktów, bo to było dla nas najważniejsze. Co do meczu to nie chciałabym się wypowiadać Z całą pewnością czeka nas jeszcze sporo pracy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved