Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Zwycięstwo Pekpolu w rezerwowym składzie

II liga M: Zwycięstwo Pekpolu w rezerwowym składzie

fot. archiwum

Pekpol Ostrołęka pewnie wygrał z Armatem Kozienice w meczu 8. kolejki II ligi. Ostrołęccy zawodnicy wyszli na mecz rezerwowym składem, a i tak nie mieli problemów, by w godzinę odprawić rywala z bagażem 3 punktów.

Ostrołęczanie przystąpili do meczu bez Tomka Ruteckiego i Adama Jakubowskiego, których zmogła choroba. Obu panom życzymy oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia.

Najtrafniejszym podsumowaniem tego meczu jest stwierdzenie, że się on po prostu odbył. Przewaga Pekpolu w pierwszych dwóch setach nie podlegała dyskusji. Zawodnicy z Ostrołęki umiejętnie stawiali blok i skutecznie kończyli większość ataków. Skuteczny na prawym skrzydle był Daniel Lenc, w przyjęciu bardzo dobrze natomiast grał Grzegorz Białek, który zasłużył po tym spotkaniu na duże pochwały.

Po drugiej stronie siatki szwankowały wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła, począwszy na niedokładnym przyjęciu, a skończywszy na nieskutecznym ataku.Jedynie w trzeciej partii kozieniczanie powalczyli do końca i byli bliscy sprawienia niespodzianki, lecz ten ostatni punkt zdobyli biało-czerwoni po zagrywce zawodnika gości, który uderzył… pod siatką. Trzy punkty zostały w Ostrołęce, kolejny mecz w II lidze podopieczni Andrzeja Dudźca rozegrają za tydzień z Legią Warszawa na wyjeździe.

Pekpol Ostrołęka – Armat Kozienice 3:0
(25:16, 25:18, 25:23)

Składy zespołów:
Pekpol: G.Pietkiewicz, Starzewski, Białek, Maron, Rojek, Lenc, Kaniowski (libero) oraz Chodor, P.Pietkiewicz.

Zobacz również:
Wyniki 8. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved