Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zespoły PlusLigi zagrają w Koronowie

Zespoły PlusLigi zagrają w Koronowie

fot. archiwum

Rozgrywki PlusLigi czeka niedługo przerwa w rozgrywkach. Niektóre z nich planują w tym czasie spotkania sparingowe. 14 listopada w Koronowie, w hali Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zagrają ze sobą Delecta Bydgoszcz i Pamapol Siatkarz Wieluń.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Choć będzie to mecz towarzyski to emocji nie powinno zabraknąć. Znanych nazwisk wśród zawodników obu zespołów nie brakuje. W Delekcie można wymienienić choćby Piotra Gruszkę i Pawła Woickiego, tegorocznych Mistrzów Europy. Nie mniej utytułowani są Grzegorz Szymański, Marcin Nowak czy Andrzej Stelmach. Dodając Waldemara Wspaniałego, trenera Delecty, oraz Damiana Dacewicza, opiekuna Pamapolu, mamy pełen obraz aktorów tego wieczoru.

Do sprzedaży przygotowanych zostanie 700 biletów w cenie 5 zł (trybuny stałe) i 7 zł (trybuny na płycie boiska). Nabyć je będzie można od 12 listopada w godzinach 8:00-15:00 w siedzibie MGOSiR lub w dzień meczu od godziny 16:00. Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy pod nr tel. 785901200, 785901202.

źródło: koronowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved