Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Pracowity weekend Gwardzistów

Pracowity weekend Gwardzistów

fot. archiwum

W najbliższą sobotę i niedziele wrocławscy siatkarze po dwutygodniowej przerwie rozegrają kolejne spotkania ligowe i nie tylko. Do udziału w międzynarodowym turnieju WOLA - CUP przygotowują się najmłodsi adepci najlepszego dolnośląskiego klubu.

W ramach rozgrywek III ligi Gwardia Wrocław S.A. prowadzona przez trenera Ireneusza Kłosa zmierzy się w wyjazdowym meczu z wiceliderem III ligi dolnośląskiej Dziekanem Milicz. Rozpoczęcie spotkania w sobotę o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ulicy Armii Krajowej 7 w Miliczu. – Moje nastawienie przed meczem jest zawsze optymistyczne wierze w swój zespół i w wygraną. Oczywiście nie lekceważę przeciwnika ale też nie obawiam się szczególnie tego meczu – twierdzi trener Ireneusz Kłos.

Juniorzy Klubu Sportowego Gwardia którzy tworzą trzon pierwszego zespołu występującego w III lidze swoje spotkanie rozegrają w niedziele o godzinie 14.00 w Górze gdzie o punkty walczyć będą z tamtejszą „Pogonią".

Nie lada emocje czekają kibiców wrocławskiego klubu w sobotnie przedpołudnie. Kadeci Gwardii którzy w swojej kategorii rozgrywkowej nie dają większych szans rywalom podejmować będą REN – BUT Złotoryję. Początek spotkania o godzinie 10:30. Wyjątkowo w tym meczu na ławce trenerskiej zasiądzie Tomasz Pajor, zastąpi on tym samym trenera Piotra Lebiodę który w piątek wyjeżdża do Warszawy na Międzynarodowy Turniej Młodzików WOLA – CUP. Jednym z przeciwników młodych podopiecznych trenera Piotra Lebiody będzie utytułowana drużyna Aon hot Volleys Wiedeń z Austrii – Turniej WOLA- CUP jest pierwszym takim ważnym sprawdzianem umiejętności siatkarskich (techniczno – taktycznych ) dla grupy Młodzików naszego klubu. Będziemy mieli możliwość porównania naszego zespołu z najlepszymi zespołami z Polski i z zagranicy. Bardzo ważne będzie pierwsze spotkanie, które rozegramy z zespołem Aon hot Volleys Wiedeń. Liczę, że moi zawodnicy awansują z grupy z pierwszego miejsca co umożliwi nam walkę w dalszej części turnieju o miejsca 1 – 4. To byłby duży sukces tego zespołu – mówi trener Piotr Lebioda.Drugi zespół młodzików prowadzony przez trenera Tomasza Pajora w niedzielę rozegra turniej w Strzegomiu gdzie zmierzy się z Chrobrym Głogów oraz gospodarzem drużyną AKS Strzegom. Jednego możemy być pewni emocji na pewno nie zabraknie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie, rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved