Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Krzysztof Białczak: Nie wyobrażam sobie, żebyśmy przegrali

Krzysztof Białczak: Nie wyobrażam sobie, żebyśmy przegrali

fot. archiwum

Siatkarki AZS-u mają okazję powtórzyć wynik sprzed tygodnia. Tym razem zawodniczki Politechniki Radomskiej zmierzą się z ostatnią drużyną tabeli, AZS-em BTPS Białystok, która nie zdobyły do tej pory żadnego "oczka".

Powinniśmy wygrać to spotkanie, nie wyobrażam sobie naszej porażki. Łatwego meczu jednak nie zakładam. Z zespołami z końca tabeli zawsze gra się ciężko. Nikt nie wie, co takiego zawodniczki są w stanie tak naprawdę zaprezentować, wszystko zależy od dyspozycji dnia – ocenia drugi szkoleniowiec radomskiej ekipy.

Pojedynki z drużynami pokroju AZS-u Białystok często służą przećwiczeniu różnych rozwiązań taktycznych, mających przynieść korzyści w meczach z trudniejszym przeciwnikiem. To, czy taki manewr zostanie zastosowany w sobotę, zależeć będzie od pierwszych akcji. – Jeżeli dziewczyny z pierwszej "szóstki" zbudują na początku partii odpowiednią przewagę, być może będziemy próbować czegoś nowego – sprawdzimy inne zawodniczki, albo jakieś nowe kombinacje – dodaje Białczak.

W tym tygodniu razem z zespołem nie trenowała Katarzyna Nadziałek, która przechodziła profilaktyczne badania. Z kolei wybitego palca ma Joanna Walczak, dlatego praktycznie wcale nie atakowała. Jeżeli siatkarki będą w pełni zdrowe, a zajdzie potrzeba skorzystania z ich "usług", zostaną powołane do gry. – W przypadku Kasi nie powinno być problemu, zresztą ostatnio jako podstawowa rozgrywająca wychodziła Natalia Karbowska – przypomina II trener.Spotkanie akademiczek, które zapowiadają, że nie zlekceważą przeciwnika, rozpocznie się w sobotę (7 listopada) o godz. 15.30 w hali przy ulicy Chrobrego w Radomiu.

* Autor: Agata Kołacz (SportRadom.pl)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved