Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Runda zasadnicza w Grodziskiej ALS zbliża się ku końcowi

Runda zasadnicza w Grodziskiej ALS zbliża się ku końcowi

fot. archiwum

W I lidze na prowadzi OSiR Mszczonów, który do tej pory zgromadził 11 „oczek". Tuż za nimi plasuje się ekipa Moherowych Beretów z Błonia, która gorsza jest tylko o jeden punkt. Im niżej w tabeli, tym coraz więcej drużyn ma taki sam dorobek punktowy.

Na trzecim miejscu plasują się Puma Puszcza Mariańska oraz Apud Grodzisk Mazowiecki, którzy odnieśli po 3 zwycięstwa za 3 punkty. Na miejscu 5 i 6 są drużyny Olimpu Błonie oraz OSiRu Żyrardów, które do tej pory zebrały po 7 punktów. Przedostatnie miejsce zajmuje drużyna z Czarnego Sztyletu z 3 punktami natomiast na szarym końcu z jednym punkcikiem tabele zamyka Sparta Old. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Przemysław Wrona z Żyrardowa, które przewodzi w klasyfikacji na najlepszego zawodnika ligi.

W II lidze na prowadzenie wyszła drużyna 18/41 z Żółwina. Jednak tutaj każdą drużynę aż do siódmego Sokoła Brwinów dzieli tylko jeden punkt więc jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Maciej Szczepan, który w tym momencie jest najlepszym siatkarzem zaplecza I ligi.Do play-offów zostały jedynie dwie kolejki. Wszystkich sympatyków oraz kibiców GALS zapraszamy już w najbliższą sobotę, gdy od godziny 14:00 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a rozpoczną się pojedynki przedostatniej kolejki.

 

źródło: siatkowka-grodzisk.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved