Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Sudety jadą do Ozorkowa po ligowe punkty

II liga M: Sudety jadą do Ozorkowa po ligowe punkty

fot. archiwum

Wśród kamiennogórzan nie opadły jeszcze emocje po ostatnim zwycięstwie nad Burzą Wrocław, a już trzeba myśleć o następnym przeciwniku. W środę Sudety pojadą do Ozorkową, by z miejscową Bzurą powalczyć o ligowe punkty.

Zawodnicy MKS-u Sudety w wspaniałym stylu pokonali w sobotnie popołudnie naszpikowaną gwiazdami Burzę. Do tamtego spotkania wrocławianie nie przegrali meczu. Pierwszy set był niezwykle zacięty, jednak pozostałe od początku do końca toczyły się pod dyktando kamiennogórzan. Kluczem do zwycięstwa był bardzo dobry serwis Bartosza Jerzyka i Krzysztofa Kurpiela. W całym spotkaniu zawodnicy Sudetów nie popełnili wielu błędów w polu zagrywki. Do Ozorkowa kamiennogórzanie jadą po zwycięstwo, inaczej nie przystoi liderowi. Chociaż o kolejne punkty nie będzie łatwo. – Bzura walczy o miejsce w pierwszej czwórce i ich motywacja będzie tak duża, jak nasza przed meczem z Burzą – przyznaje pierwszy szkoleniowiec Sudetów, Jacek Kurzawiński. Jednak po chwili dodaje: – Mamy zamiar przywieźć z Ozorkowa kolejne zwycięstwo za trzy punkty .

Odmienne nastroje panują wśród gospodarzy środowej potyczki. W sobotę musieli uznać wyższość Czarnych Rząśnia. Obecnie zajmują czwartą lokatę z dorobkiem 13 punktów (4 zwycięstwa i 3 porażki). Jest to młoda drużyna z kilkoma bardziej doświadczonymi siatkarzami. Z poprzedniego sezonu zostało czterech zawodników z podstawowego składu: Piotr Janiak, Krzysztof Domagała, Kamil Wójcik i libero Damian Sobczak. Do Czarnych Rząśnia odszedł atakujący, Marcin Sadecki, dzielnie zastępuje go 17-letni Damian Wdowiak.

Mecz rozpocznie się w środę, 4.11 o godzinie 18.00 na hali sportowej przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved