Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Kwapisiewicz: Zwycięstwo wzięlibyśmy w ciemno

Dominik Kwapisiewicz: Zwycięstwo wzięlibyśmy w ciemno

fot. archiwum

- Bardzo zależy nam na wygranej w tym spotkaniu, zatem mogę śmiało powiedzieć, że teraz trzy lub nawet dwa punkty wzięlibyśmy w ciemno - mówi drugi trener Jadaru Radom, Dominik Kwapisiewicz. Jutro  drużyna  Jana Sucha zagra z AZS UWM Olsztyn.

Radomianinie mają zaplanowany trening w hali Urania na godzinę 18.45. – Nie możemy, zatem jeszcze powiedzieć, czy na sali panuje taka sama temperatura, jak w sezonach ubiegłych – odpowiada Dominik Kwapisiewicz , zapytany o to, czy na obiekcie AZS-u jest równie zimno, jak w latach poprzednich.

W radomskiej ekipie nikt nie narzeka na kontuzje, wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do podjęcia walki. Asystent Jana Sucha podkreśla: – Interesuje nas zwycięstwo. Po zdobyciu zaledwie jednego "oczka" pozostanie niedosyt. Chcemy wygrać, zatem mogę powiedzieć, że teraz trzy lub nawet dwa punkty wzięlibyśmy w ciemno.

Nie wiadomo, w jakiej "szóstce" wybiegnie na parkiet Jadar. Po dobrym występie w ostatnim meczu można się spodziewać, iż szansę gry od pierwszej piłki otrzyma Wojciech Żaliński . Drugi trener nie zdradza jednak nic na temat ewentualnych roszad w wyjściowym ustawieniu.* Autorem tekstu jest Piotr K. Dobrowolski (SportRadom.pl)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved