Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Dawne gwiazdy błyszczą w gorzowskiej lidze amatorów

Dawne gwiazdy błyszczą w gorzowskiej lidze amatorów

fot. archiwum

Gdybym nie pomógł kolegom ze straży pożarnej, to mieliby problemy ze zdobyciem dziesięciu punktów w secie! - twierdzi 39-letni Roman Bartuzi, w przeszłości 270-krotny reprezentant Polski, a dziś zawodnik II-ligowej Olimpii Sulęcin i... amatorskiego Firefighters.

W XI edycji prowadzonej przez OSiR Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej nie brakuje i innych ligowych nazwisk: Krzysztofa Śmigla (fajnemeble.pl), Bartłomieja Kardziejonka , Jacka Kuźmińskiego , Macieja Kowalczuka (wszyscy z Relaksu Auto Kordyl), Radosława Maciejewicza (Znajomy GBS Bank) czy Patryka Barana (w ,,20” plażowiczów w Polsce, AWF Sport Cafe).

Ci zawodnicy na pewno uatrakcyjniają rozgrywki, ale nie przesądzają o ich wyniku – twierdzi sekretarz GALPS Daniel Zieliński . – W pierwszej lidze, po wycofaniu się wicemistrzowskiego Holzweltu, nie mamy zdecydowanego faworyta. W drugiej najmocniejszy wydaje się Elzam Okna Baczyna.

Mistrzowskiego tytułu broni Relax Auto Kordyl. Rozgrywki z udziałem 204 zawodników z 17 zespołów potrwają do połowy marca przyszłego roku. Mecze odbywają się w poniedziałkowe, wtorkowe i czwartkowe wieczory w hali II LO przy ul. Przemysłowej.źródło: gazetalubuska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved