Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Amatorska liga w ZAK S.A

Amatorska liga w ZAK S.A

fot. archiwum

ZAK S.A. z Kędzierzyna-Koźla, jak mało która duża firma, dba o kondycję swoich pracowników, bowiem od czterech lat organizuje dla nich regularne rozgrywki siatkarskie. Inicjatorem przedsięwzięcia była Sabina Nowosielska Członek Zarządu ZAK S.A.

Zawody podzielone są na trzy tury: wiosenną, letnią i… mikołajkową. W obecnej edycji rozgrywek prym wiodą zespoły z wydziałów PE I – Energetyka I (Marcin Barth, Piotr Paprot, Arnold Scheit, Julian Martyniak, Dariusz Łuczkiewicz, Adam Świstek, Tomek Świstek, Piotr Cyronek, Maciej Marek) oraz DN II (Jarosław Nossek, Piotr Szpak, Wojciech Woliński, Jacek Augustyniak, Tomasz Lach, Grzegorz Kita, Maxim Khrolenko, Mirosława Wojtowicz, Tadeusz Tomanek.

Oba zespoły zaliczyły po jednym triumfie i w klasyfikacji generalnej ex-equo zajmują pierwsze miejsce z 27 punktami na koncie. Trzecią pozycję zajmuje ekipa PM II – Oxoplast II (24 pkt) a czwartą PM I (20 pkt). Warto dodać, że rozgrywki z roku na rok cieszą się co raz większą popularnością. Dość powiedzieć, że w pierwszym roku rywalizacji brało w niej udział 8 drużyn. Obecnie rywalizuje już 14.

Ostatni tegoroczny turniej zbliża się wielkimi krokami, bowiem już 5 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty" w Kędzierzynie-Koźlu dojdzie do rozstrzygającej rywalizacji. Warto dodać, że ZAK S.A nie zapomina także o milusińskich, którzy przy okazji turnieji siatkarskich mają okazję miłego spędzenia czasu, który wypełniają im wolontariusze ze Stowarzyszenia RIAD. Kędzierzyńska firma nie zapomina także o słodyczach oraz drobnych upominkach mikołajkowych dla najmłodszych.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved