Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: W końcu się udało

Grzegorz Kosok: W końcu się udało

fot. archiwum

Siatkarze Jadaru Radom w końcu przełamali się wygrywając z akademikami spod Jasnej Góry 3:1. - Jeśli chcemy zachować bezpieczną pozycję w tabeli, musimy wygrywać - mówi Grzegorz Kosok, środkowy radomian.

W końcu się udało wygrać. Co prawda dopiero w 4. kolejce, ale zwycięstwo za trzy punkty.

Grzegorz Kosok:Całe szczęście, że w końcu udało nam się wygrać, lepiej późno niż wcale. W pierwszych spotkaniach nie mieliśmy za dużo szczęścia, bo trafiliśmy na zespoły, które walczą o najwyższe cele – medale. My mamy inne priorytety i cele, ale w końcu przyszedł ten czas na pierwsze punkty i jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego powodu, oby to procentowało w przyszłości.

Czy wygrana z Częstochową jest nadzieją na lepsze dni dla Jadaru? Przyjdą zwycięstwa?Nie ma innego wyjścia, jeżeli chcemy mieć bezpieczną pozycję w tabeli. Teraz czekają na pojedynki z rywalami, że tak powiem, z dolnej półki. Mamy najbliższy mecz w środę z Olsztynem, a w następny weekend podejmiemy we własnej hali ekipę z Bydgoszczy. Także mamy szansę zgarnąć parę punktów…

Będzie sześć oczek?

Nie wiem ile. Będziemy starali się zgarnąć "maksa", a to na pewno przy naszej naprawdę dobrej i równej grze jest do osiągnięcia.

* więcej na RadomSport.pl
* rozmawiał Mikołaj Dymek

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved