Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Jastrzębianie są wymagającym, przeciwnikiem

Łukasz Perłowski: Jastrzębianie są wymagającym, przeciwnikiem

fot. archiwum

- Końcówki setów były nerwowe, udało nam się jednak rozegrać je na naszą korzyść. Jestem zadowolony z naszej dzisiejszej postawy - mówił po meczu z KS Jastrzębskim Węglem, środkowy zespołu Asseco Resovii Rzeszów, Łukasz Perłowski.

Bardzo proszę o krótkie podsumowanie dzisiejszego spotkania.

Łukasz Perłowski (środkowy Resovii Rzeszów): – Mecz w wykonaniu Resovii był bardzo dobry. Naprawdę graliśmy trudne spotkanie. Jastrzębski Węgiel jest wymagającym przeciwnikiem. Końcówki setów były nerwowe, udało nam się jednak rozegrać je na naszą korzyść. Jestem zadowolony z naszej dzisiejszej postawy.

Dzisiejsze spotkanie oglądałeś z boku, z nieco innej perspektywy. Jak oceniasz przebieg meczu niejako z punktu widzenia kibica?W pierwszym secie byliśmy troszeczkę stremowani. Wyglądało to tak, jakbyśmy "za bardzo" chcieli. Z upływem czasu wszystko wróciło do normy, uspokoiliśmy naszą grę, robiliśmy to, co do nas należało. Ten wynik zawdzięczamy naszej grze zespołowej – każdy dodał coś od siebie, co przeniosło się na dobrą skuteczność we wszystkich elementach.

Wiemy, że byłeś ciężko kontuzjowany. Kiedy kibice mogą liczyć twój powrót na boisko?

– Tak to prawda, odniosłem kontuzję, lecz wszystko już jest ze mną w porządku. Myślę, że po dwóch kolejkach i tej dłuższej listopadowej przerwie powrócę na boisko i będę już mógł grać.

Z zawodnikiem rozmawiał Patryk Polek (Strefa Siatkówki)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved