Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Janeczek: Zagraliśmy słabo

Bartosz Janeczek: Zagraliśmy słabo

fot. archiwum

Bartosz Janeczek, choć jego kariera w najwyższej klasie rozgrywek dopiero zaczyna nabierać tempa, zdążył już zachwycić swoją grą trenera reprezentacji Daniela Castellaniego. Po meczu z Jadarem zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań portalu SportRadom.pl.

Co możesz powiedzieć o pojedynku pomiędzy Jadarem a Domexem?

Na pewno z naszej strony to nie był najwyższy poziom. Zagraliśmy słabo, nie wychodziło nam wiele elementów. Przegraliśmy 3:1, nie tak miało to wyglądać. Tą przegraną należy uznać za taki "zimny prysznic", będziemy starali się jak najszybciej odbudować po tym spotkaniu.

Spodziewaliście się, że zgubicie punkty w Radomiu, który nie wygrał do tej pory żadnego seta?Zawodnicy Jadaru podeszli bardzo zdeterminowani do spotkania. Przez to, że trzy ostatnie mecze im się nie udały, chcieli pokazać swoje możliwości. Już od samego początku naciskali na nas, spodziewaliśmy się, że to będzie trudny pojedynek, ale nie sądziliśmy, że zagramy tak słabo.

Jak grało ci się w radomskiej hali?

Atmosfera jest zawsze gorąca, macie wspaniałych kibiców, którzy zagorzale dopingują. Drużynom przyjeżdzającym do Radomia zawsze się ciężko tutaj gra.

Rozmawiała Agata Kołacz

Więcej w serwisie SportRadom.pl

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved