Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > K. Walawender: Sentymentem darzę zawodniczki, nie działaczy

K. Walawender: Sentymentem darzę zawodniczki, nie działaczy

fot. archiwum

Katarzyna Walawender i Agata Karczmarzewska-Pura w poprzednim sezonie występowały w zespole  Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok. Teraz reprezentują barwy drużyny z Dąbrowy Górniczej. Dziś wieczorem dojdzie do pojedynku obydwu ekip w PlusLidze Kobiet.

Tomasz Piekarski: Zagrasz przeciwko drużynie, w której występowałaś w poprzednim sezonie. Ten mecz wzbudza w tobie szczególne emocje?

Katarzyna Walawender: Tak, ale przede wszystkim dlatego, że działacze klubu z Białegostoku nie wywiązali się nadal z pewnych zobowiązań finansowych co do mojej osoby [białostoczanie również zalegają pieniądze Karczmarzewskiej-Purze – red.]. Jeżeli natomiast chodzi o sam mecz, to chcemy wygrać, tym bardziej że w pierwszym spotkaniu sezonu przegrałyśmy 2:3 z Gwardią Wrocław.

Czyli przy ataku ręka ci nie zadrży, a uderzysz piłkę ze zdwojoną siłą.Zgadza się, ale moja siła nie będzie skierowana przeciwko byłym koleżankom, ale pewnym panom, którzy nie wywiązali się do dnia dzisiejszego ze zobowiązań. Zawodniczki, z którymi występowałam, darzę dużym sentymentem w odróżnieniu od zarządu klubu z Białegostoku.

W piątek to wy będziecie faworytkami.

Jedziemy po zwycięstwo i chcemy zmazać plamę, za jaką uważam naszą porażkę z Gwardią. Na pewno jednak rywalki się nie poddadzą, a w składzie zespołu z Białegostoku są jeszcze dwie zawodniczki, które w poprzednim sezonie grały w ekipie z Dąbrowy Górniczej i też pewnie będą chciały udowodnić swą wartość. My jednak zrobimy wszystko, żeby wygrać, i mam nadzieje, że zdobędziemy trzy punkty. Jeżeli bowiem chcemy być wysoko w tabeli, również w starciach wyjazdowych musimy wygrywać.

Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved