Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Kolejny mecz na szczycie z krakowianami

II liga: Kolejny mecz na szczycie z krakowianami

fot. archiwum

Już w najbliższy piątek lider 4. grupy II ligi mężczyzn zmierzy się z drużyną Wandy Kraków, która jest tylko o jedno oczko niżej w tabeli ze stratą jednego punktu. Będzie to również okazja dla gospodarzy do rewanżu za poniesioną porażkę w rozgrywkach o Puchar Polski.

MKS MOS Będzin oskrzydlony pewnym zwycięstwem nad pierwszoligowym BBTS Bielsko-Biała w Pucharze Polski jedzie do Krakowa zmyślą utrzymania fotela lidera i powiększenia przewagi nad deptającymi po piętach Wandą i Politechniką Krakowską. Dwa tygodnie temu będzinianie byli w podobnej sytuacji, wtedy przegrali w Krakowie w tie-breaku z Politechniką, która też była druga. Dlatego jeśli siatkarze wyciągnęli wnioski z tego meczu to nie powinni go przegrać.

Dodatkowo MKS MOS zdążył już poznać drużynę Wandy Kraków we wspomnianym Pucharze Polski. Jednak od tamtego spotkania trochę się zmieniło, ponieważ zespół wzmocnili m.in. Paweł Orman oraz grający, niegdyś w Będzinie, Emil Siewiorek, którzy regularnie grają w swoim zespole. W Wandzie występuje jeszcze inny zawodnik, który był również związany z MKS-em i jest nim Jacek Pić. Więc byli przyjmujący MKS-u będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przeciwko byłemu klubowi.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19:00 w hali klubu KS Wanda Kraków przy ul. Odmogile 1b.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved