Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Raul Lozano: Jestem optymistą

Raul Lozano: Jestem optymistą

fot. archiwum

W dniach 24 września - 10 października 2010 roku 24 męskie reprezentacje wezmą udział w MŚ. Rywalami Polaków będą Serbowie, Kanadyjczycy i Niemcy. Raul Lozano, trener tych ostatnich, nie chciał w losowaniu trafić ani na Argentynę, ani... Polskę.

To przykre, ponieważ nie chciałem grać przeciwko Argentynie i Polsce. Grupa jest trudna, ponieważ mamy mocnych przeciwników, włączając Kanadę. Mimo to jestem optymistą, że zagramy dobre mistrzostwa po letnim okresie przygotowawczym – przyznał trener Lozano.

Także Robert Kromm uznał grupę za trudną, jednak zachowuje optymizm. W jego opinii reprezentacji wiele da udział w Lidze Światowej. Siatkarz dodaje, że jeśli jego team narodowy będzie w dobrej formie, to może pokonać każdego. – Może będzie to trudne w rywalizacji z Brazylią czy USA, ale wierzę, że jesteśmy w stanie pokonać ekipy europejskie. Ważne jest, aby poszczególni zawodnicy rozwijali się także podczas nadchodzących miesięcy zimowych.

Werner von Moltke, Prezydent DVV, uznał grupę F za jedną z najtrudniejszych. Dodał, że w jego opinii łatwe zadanie w I rundzie będą mieli Włosi.źródło: inf. własna, volleyball-verband.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved