Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz: Powracam do dobrej dyspozycji

Michał Bąkiewicz: Powracam do dobrej dyspozycji

fot. archiwum

- Po mistrzostwach pierwsze trzy tygodnie były dla mnie bardzo trudne. Teraz czuję satysfakcję, bo powracam już do tej dyspozycji, którą prezentowałem wcześniej - powiedział w wywiadzie dla Polsatu Sport Michał Bąkiewicz - MVP meczu z ZAKSĄ.

Tomasz Swędrowski: Michał, znakomita kontynuacja formy, tej z Mistrzostw Europy jeszcze. To pierwsza w tym sezonie statuetka dla najlepszego zawodnika?

Dokładnie tak. Ale bardzo się cieszę, bo nie ukrywam, że po tych mistrzostwach pierwsze trzy tygodnie były dla mnie bardzo trudne. Teraz czuje satysfakcję, bo powracam już do tej dyspozycji, którą prezentowałem wcześniej.

I tego spadku formy nie będzie, bo tu wszyscy obawiają się go u tych kadrowiczów gdzieś tak mniej więcej w styczniu. To chyba dobry znak dla ciebie i klubu, że tak mówisz.Daj Boże, żeby dalej to szło tym torem. My czekamy przede wszystkim też na zawodników, którzy są kontuzjowani i jeżeli któryś z nich szybciej dojdzie do dyspozycji, to będzie nam wszystkim po prostu troszkę łatwiej.

Wraca powoli Mariusz Wlazły, ale jeszcze widać u niego przerwę w grze. Wróćmy jednak do dzisiejszego meczu. Po dwóch setach wydawało się, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Co się stało w trzecim secie?

Zespół ZAKSY jest w tym sezonie też bardzo silną ekipą. My byliśmy przygotowani na twardą walkę. Najbardziej zależało nam na zwycięstwie za trzy punkty i cieszmy się z tego, że to się udało.

Nie ciągnęło was trochę do zastosowania tej nowej formuły? Trzeba będzie się troszeczkę przestawić za parę dni.

Nie ukrywajmy, to dla wszystkich, myślę, będzie kłopot, szczególnie zespołów europejskich. Musimy się dostosować, mamy na to jeszcze kilka dni i wierzymy w to, że zaprezentujemy się z dobrej strony.

Opracowanie: Katarzyna Kokoszka

źródło: Polsat Sport, volley24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved