Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: W Świdniku zapowiada się ciekawie

I liga: W Świdniku zapowiada się ciekawie

fot. archiwum

W trzecim meczu sezonu I ligi bielscy siatkarze skonfrontują siły ze świdnicką Avią. Siatkarze ze Świdnika zgromadzili dotąd trzy punkty, zagwarantowane wygraną w tie-breaku nad młodzieżą ze Spały i przegraną za jedno „oczko" w Pile.

Tylko ekipa Trefla zdołała odprawić podopiecznych Krzysztofa Lemieszka z niczym, choć dwa sety tego spotkania należały do bardzo zaciętych. Wyrównane potyczki z przeciwnikami toczą również bielszczanie. BBTS pokonał zarówno SMS PZPS I Spała, jak i gdańskiego Trefla, w obu przypadkach dokumentując wyższość w tie-breaku. – Zdobywamy dopiero doświadczenie i dotyczy to zarówno drużyny, jak i mojej osoby – mówi Przemysław Michalczyk, opiekun bielskiego zespołu.

Prawdziwą lekcją dla bielszczan był mecz pucharowy w Będzinie, w którym gospodarze zwyciężyli bez straty seta. – Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tej lekcji. Odnosząc się do sobotniego meczu powiem, że wszystko leży po naszej stronie. Tu leży klucz i choć rywal jest niewygodny, musimy patrzeć przede wszystkim na siebie – tłumaczy Michalczyk. Co ważne, trener ekipy z Bielska-Białej ma już do dyspozycji wszystkich siatkarzy z 12-osobowej kadry. Zważywszy na poprzednie potyczki obu zespołów, rozdział punktów jawi się jako prawdopodobne rozstrzygnięcie.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved