Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. ma nowe władze

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. ma nowe władze

fot. archiwum

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. plasuje się na 4. miejscu w I-ligowej tabeli, ale przez prawie cały miesiąc stowarzyszenie nie miało władz. Podczas walnego zgromadzenia, odbytego 2 października, nikt nie chciał kandydować do zarządu. Sytuacja się jednak zmieniła.

We wtorkowej, drugiej części zebrania ster GTPS postanowili wziąć w swoje ręce Grzegorz Drwięga i Andrzej Czerniejewski. Pierwszy jest na co dzień prezesem firmy Rajbud Development, a drugi współwłaścicielem Agencji Kredytowej Super i Centrum Rekreacji Super. Na razie utworzyli dwuosobowy zarząd, bez wyraźnego podziału funkcji. W skład klubowej komisji rewizyjnej weszli: Józef Dudziak, Paweł Górnikiewicz i Dominik Chlebicki.

Czeka nas masa pracy, łatwo na pewno nie będzie – zapowiedział Drwięga.Przez cały sezon chcielibyśmy uzbierać 900-tysięczny budżet, lecz na razie ta suma wydaje się mało realna. Tym bardziej, że na klubie ciąży jeszcze 180 tys. zł zaległych zobowiązań.

Największym problemem zawodników jest dziś hala. W tradycyjnym obiekcie siatkarzy przy ul. Czereśniowej trwa remont i… nie wiadomo, kiedy się skończy. Pierwszy termin zakończenia prac (20 października) już minął. Następny to 30 listopada, ale fachowcy powątpiewają, czy budowlańcy zdążą do końca bieżącego roku. Pesymiści przewidują nawet, że drużyna przez cały sezon będzie musiała korzystać z gościnności I LO przy ul. Puszkina.Możemy tam ćwiczyć tylko popołudniami, jak amatorzy lub oldboje – narzekał trener Sławomir Gerymski.Wypadają nam aż trzy treningi tygodniowo, co na tym poziomie wyczynu jest w dłuższej perspektywie stratą nie do odrobienia.

Autorem tekstu jest Robert Gorbat

źródło: Gazeta Lubuska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved