Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Jarosz: ZAKSA ma szansę ze Skrą

Maciej Jarosz: ZAKSA ma szansę ze Skrą

fot. archiwum

- Aby pokonać Skrę trzeba mieć bardzo dobry dzień, a mistrzowie muszą zagrać trochę poniżej oczekiwań. Jeśli w środę wszyscy siatkarze z Kędzierzyna osiągną szczyt swoich możliwości, mogą wywieźć dobry wynik z Bełchatowa - twierdzi Maciej Jarosz.

Po trzech kolejkach nie skreślałbym jeszcze Politechniki. A Domex, który do tej pory wszystko wygrał, może się potknąć – uważa komentator Polsatu Sport. – Skra mimo osłabień pokazała na początku Plus Ligi, że jest bardzo mocna. To jednak nie oznacza, że nikt nie ma prawa jej ograć. W środę bełchatowian czeka kolejny trudny mecz z Zaksą, w której wszyscy siatkarze muszą wspiąć się na wyżyny, aby powalczyć o wygraną. Jednak myślę, że to możliwe.

W pierwszych trzech kolejkach dość solidnie zaprezentował się Domex Częstochowa, który nie przegrał jeszcze spotkania – docenia częstochowian Maciej Jarosz.W pierwszym meczu bez kłopotów pokonał Olsztyn, w drugim wygrał w Bydgoszczy m.in. dlatego, że w składzie gospodarzy zabrakło Piotra Gruszki, a w trzecim wygrał z Politechniką 3:2, mimo że przegrywał już 0:2. Nikt nie byłby jednak zaskoczony, gdyby w tym spotkaniu Domex uległ 0:3. Swoją drogą nie skreślałbym jeszcze Politechniki, która ma ciekawy i skład i powinna jeszcze sprawić niejedną niespodziankę. A z Częstochową trzeba zagrać dobrze taktycznie. Wtedy można łatwo wygrać.

Najgorzej w całej lidze prezentuje się AZS Olsztyn. Do drużyny ze stolicy Warmii ściągnięto dwóch Brazylijczyków, którzy są po prostu słabi – ocenia Jarosz.Siatkarze i kibice tego zasłużonego klubu powinni zacząć się martwić, bo jeśli tak dalej pójdzie, AZS na dłużej zagości na ostatnim miejscu.Komentarz Macieja Jarosza opracował Piotr Kaszubski

Tekst dzięki uprzejmości sportandmore.pl

źródło: sportandmore.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved