Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Finał Pucharu Polski siatkarzy wraca do Poznania

Finał Pucharu Polski siatkarzy wraca do Poznania

fot. archiwum

Finał Pucharu Polski siatkarzy odbędzie się w Poznaniu 27-28 marca przyszłego roku. Puchar Polski mężczyzn wraca do Poznania po rocznej przerwie. W marcu 2008 r. taki turniej już się odbywał. w tym mieście Wygrał wtedy nieoczekiwanie AZS Częstochowa.

Decyzja zapadła. – Dostaliśmy pismo od wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Marka Bykowskiego – mówi Ewa Bąk, szefowa Wydziału Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania. – Związek proponował nam organizację finału Pucharu Polski w terminie 23-24 lutego. Niestety, nie było to możliwe, bo wtedy odbędzie się w Arenie koncert Budki Suflera.

Udało się jednak znaleźć nowy termin – to 27-28 marca. – Wymaga on przełożenia jednego meczu koszykarzy PBG basket Poznań, ale mam nadzieję, że się w tej sprawie dogadamy – mówi Ewa Bąk.

Puchar Polski mężczyzn wraca do Poznania po rocznej przerwie. W marcu 2008 r. taki turniej już się tu odbywał. Finansowała go Enea – poznańska firma, która i tym razem będzie sponsorem turnieju. Wygrał wtedy nieoczekiwanie AZS Częstochowa, który wyprzedził Jastrzębski Węgiel, AZS Olsztyn i Skrę Bełchatów.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved