Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: AZS ma charakter

Radosław Panas: AZS ma charakter

fot. archiwum

Częstochowski AZS wygrał w piątek w Warszawie z Politechniką i wciąż jest niepokonany w PlusLidze. - Zespół z Częstochowy potrafi wyjść z opresji, bić się o zwycięstwo do końca - mówi, pracujący od kilku miesięcy w stolicy, trener Radosław Panas.

Tadeusz Iwanicki: Jak trener przyjął porażkę 3:2 w meczu z AZS-em? Zdobyliście pierwszy punkt w sezonie, odebraliście go drużynie, którą jeszcze przed kilkoma miesiącami pan prowadził.

Radosław Panas: Trudno mówić o jakimkolwiek naszym sukcesie. Liczyliśmy na co najmniej dwa punkty i pierwsze zwycięstwo. Byliśmy na bardzo dobrej drodze do tego. Pierwsze dwa sety zagraliśmy na wysokim poziomie, ale przyszedł moment dekoncentracji i wypuściliśmy szansę z ręki.

Uważa pan, że nowy AZS to drużyna o zbliżonym potencjale do tej z ubiegłego sezonu?To na pewno trochę inny zespół. Mają nowych skrzydłowych – Dawida Murka i Piotra Łukę, do tego dochodzą Kardos czy Mikołajczak, który w pierwszych meczach dawał dobre zmiany. O reszcie wiedziałem prawie wszystko i chciałem to wykorzystać. Te nowe twarze trochę nam pokrzyżowały szyki.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved