Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Avia w zagra w Kielcach z Fartem

PP: Avia w zagra w Kielcach z Fartem

fot. archiwum

Pierwszym rywalem Avii w rozgrywkach Pucharu Polski będzie Fart. Mecz zostanie rozegrany w Kielcach o godzinie 18:00. Fartto beniaminek I ligi, w której radzi sobie bardzo dobrze. Po trzech kolejkach drużyna Dariusza Daszkiewicza zajmuje drugie miejsce.

Fart wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Na swoim parkiecie ograł Pronar Hajnówkę 3:0 i Energetyka Jaworzno 3:1. Sporym zaskoczeniem było też zwycięstwo w pięciu setach w Gorzowie Wielkopolskim z GTPS. Dla gospodarzy potyczka z Avią będzie już drugą w PP. W trzeciej rundzie zwyciężyli w Łęczycy 3:0 miejscowy MMKS.

Przed sezonem Avia i Fart mierzyły się ze sobą trzykrotnie, na turniejach w Jaworznie, Kielcach i Memoriale Tragicznie Zmarłych Siatkarzy w Świdniku. Stan tej rywalizacji jest na korzyść rywali świdniczan. W Jaworznie zwyciężyli "żółto-niebiescy" 3:1. W dwóch pozostałych górą był Fart (3:1 i 3:0). Teraz gospodarze liczą na kolejne zwycięstwo, choć…

Przyjeżdża do nas bardzo dobra drużyna – przekonuje szkoleniowiec miejscowych Dariusz Daszkiewicz.Ma doświadczonych zawodników, wśród których wystarczy wspomnieć Wojciecha Pawłowskiego i Marcina Jarosza. Wyniki meczów kontrolnych nie mają żadnego znaczenia. Trudno jest wskazać faworyta. Zwycięży ten, kto w środę będzie w lepszej dyspozycji.To już będzie mecz o stawkę, a nie sparing. Jedziemy w komplecie i chcemy przywieźć zwycięstwo. W miarę rozwoju sytuacji na parkiecie, trener powinien dać okazję pograć każdemu – uważa przyjmujący Avii Marcin Jarosz.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved