Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Wołosz: Chcę grać swoje

Joanna Wołosz: Chcę grać swoje

fot. archiwum

Joanna Wołosz dołączyła do Gwardii Wrocław z SMS-u Sosnowiec. W poniedziałek, meczem przeciwko Energii Enion MKS Dąbrowa Górnicza, zadebiutowała w rozgrywkach PlusLigi Kobiet. - Chciałam grać jak najlepiej - powiedziała skromnie zawodniczka.

Robert Sarna: Gratuluję zwycięstwa. Swoją dobrą postawą udowodniłaś, że będziesz w Gwardii wyróżniającą się zawodniczką.

Joanna Wołosz:Chcę grać swoje. Nie myślę o tym, co inni o mnie mówią. Chce jak najlepiej pokazywać się na boisku. Złe myśli staram się odrzucać.

Postawa twoja, jak i całej drużyny może napawać kibiców Gwardii optymizmem oraz wiarą, że będziecie grać jeszcze lepiej.

To jest pierwszy mecz, cały czas zgrywamy się z dziewczynami. Wydaje mi się, że nasza gra będzie szła do przodu. Udowodniłyśmy, że możemy coś więcej ugrać lub możemy powtórzyć miejsce z ubiegłego sezonu. Będziemy dawać z siebie wszystko, a kibice niech w nas wierzą.W piątym secie zagrałaś bardzo dobrze zagrywką i bardzo dobrze wystawiałaś.

Chciałam grać jak najlepiej, żeby dziewczyny cieszyły się z piłek. Dla mnie była to dodatkowa trema, bo był to mój pierwszy mecz w PlusLidze Kobiet. Poza tym nie miałam zmienniczki, bo Olga Owczynnikowa rozchorowała się. Czułam przez to dodatkową presję.. Dziewczyny z drużyny bardzo mi pomagały, było fajnie. Jest jeszcze kilka elementów do poprawy, na przykład żeby piłki były dokładniej rozgrywane, ale będę nad tym pracowała.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved