Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Siatkarski szlagier przy Kopernika

Siatkarski szlagier przy Kopernika

fot. archiwum

W obecnym sezonie Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w każdej kolejce, głównie na pierwszoligowych parkietach, dochodzi do szlagierów. Wszystko przez naszpikowane do niedawna zawodnikami Morza składy wielu drużyn.

Dziś wierni fani szczecińskiej siatkówki również będą mieli okazję zobaczyć w akcji nie byle kogo, bo zawodników mistrza SALPS-u sezonu 2007/2008 – Poczty Enterprise i Błyskawicy, beniaminka I ligi. Byłoby jednak dalece niestosowne, gdyby Błyskawicę faktycznie traktować jako nowicjusza. W jej składzie bowiem obecnie grają poza drobnymi wyjątkami, nie ci młodzi, którzy uzyskiwali awanse rok po roku, a znani szczecińscy siatkarze, którzy choćby w poprzednim sezonie reprezentowali barwy wspomnianego Morza. Drużyna już wygrała w lidze dwa razy i jest wskazywana do roli faworyta rozgrywek.

Poczta z kolei to bardzo doświadczony zespół, który obecnie jednak chyba szuka formy, bo na swoim koncie po dwóch kolejkach nie ma żadnych punktów. Jedno jest pewne. W tym meczu niemoc ciężko będzie przełamać, ale jest to możliwe, jeśli ‘pocztowcy’ będą przyjmować lepiej jak ostatnio, a na siatce pokażą pełnię swoich możliwości.

Początek meczu o godzinie 19.00 w hali LO nr 14 przy ulicy Kopernika w Szczecinie.źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved