Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jakub Bednaruk siatkarzem Czarnych

Jakub Bednaruk siatkarzem Czarnych

fot. archiwum

Nowym zawodnikiem Czarnych został 33-letni Jakub Bednaruk. Siatkarz ostatnio grający w Treflu Gdańsk, włoskim Itas Diatec Trentino i Jastrzębskim Węglu bronić będzie barw radomskiego klubu w rozgrywkach II ligi.

Jakub Bednaruk z Czarnymi trenował od sierpnia, ale sprawa jego transferu na "tapecie" znalazła się przed kilkoma dniami. – Umiejętności, doświadczenie, ale i ciągle ogromny głód siatkówki jaki prezentuje Kuba powodują, że z pewnością jego pozyskanie to strzał w przysłowiową "dychę" – nie ma wątpliwości Wojciech Stępień, drugi trener drużyny z Radomia. – Z pewnością to spore wyzwanie dla samego zawodnika – podkreśla Janusz Stańczuk, prezes Czarnych.

W podobnym tonie wypowiada się Jacek Skrok. Pierwszy szkoleniowiec do dyspozycji obecnie będzie miał trzech rozgrywających, i jak sam podkreśla, nie kryje z tego powodu zadowolenia. – Trzech rozgrywających w zespole z pewnością spowoduje wzrost zdrowej, sportowej rywalizacji – zapewnia Jacek Skrok. Jakub Bednaruk w kadrze Czarnych znajdzie się najprawdopodobniej już na sobotni mecz z AZS UW Warszawa. Obok niego do stolicy wyjedzie Damian Sąpór. Wolne otrzyma natomiast Michał Kalita.

Wypada przypomnieć, Jakub Bednaruk barw radomskiego klubu w przeszłości reprezentował już dwukrotnie. Pierwsze podejście miało miejsce jeszcze w połowie lat 90-tych. Po raz drugi rozgrywający grał w Czarnych m.in. w sezonie, gdy klub reprezentował Polskę w rozgrywkach Pucharu Europy.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved