Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Resovia przygotowuje atrakcje dla kibiców

Resovia przygotowuje atrakcje dla kibiców

fot. archiwum

Od połowy listopada ruszy sprzedaż biletów na mecze LM Resovii Rzeszów. Dla posiadaczy karnetów będą one w cenie 25 i 15 zł, a dla pozostałych po 40 i 30 zł. Na kibiców czeka także szereg atrakcji, w tym spotkania z zawodnikami Asseco Resovii.

Posiadacze karnetów będą mieli prawo pierwokupu przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży, nie wykupione miejsca trafią do sprzedaży ogólnej w tygodniu przedmeczowym. Wciąż w siedzibie klubu można kupować karnety na mecze ligowe. Do tej pory sprzedano ich 2750 szt.

Atrakcje dla kibiców

Podobnie jak w ubiegłym sezonie kibice mogą liczyć na szereg dodatkowych atrakcji, a szczególnie posiadacze karnetów, które uczestniczyć będą w programach rabatowych sponsorów drużyny. – Jest wiele pomysłów, które będziemy wdrażać życie i z czasem będziemy o tym informować również za pośrednictwem newslettera elektronicznego, który uruchomimy w najbliższych dniach – mówi wiceprezes Asseco Resovii, Bartosz Górski.Planujemy zorganizować wiele spotkania kibiców z zawodnikami w formie videoczatów, a nasi sponsorzy obiecują, że w tym roku będą aktywniejsi w działaniach okołosponsoringowych. Już teraz można skorzystać z kredytu w PBS Banku, w restauracji Galicja z rabatu na konsumpcję, a na sobotnim meczu rozdamy pierwsze 20 kart rabatowych na opony w Handlopexie. Swoją ofertę dla kibiców przygotowuje firma BOZ oraz Szkoła Językowa Union Jack – mówi Górski.Klub zamierza rozwinąć też sprzedaż upominków klubowych. – Przed sobotnim meczem będzie można na hali zakupić repliki meczowe naszego zespołu, a już wkrótce pozostałe gadżety: t-shirty, koszulki polo, proporczyki, maskotki itd. – zapowiada Górski.

Będzie turniej?

W Asseco Resovii myślą też jak zagospodarować listopadową przerwę w rozgrywkach PlusLigi (w tym czasie reprezentacja Polski zagra w Pucharze Wielkich Mistrzów). – Planujemy zorganizować turniej, albo dwumecz z jakimś atrakcyjnym rywalem. Nie wykluczamy, że będzie to znany europejski zespół. Chcemy, aby kibice nie stracili przez ten czas kontaktu z siatkówką – kończy wiceprezes Górski.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved