Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar Hajnówka i Ślepsk Suwałki zagrają na wyjeździe

Pronar Hajnówka i Ślepsk Suwałki zagrają na wyjeździe

fot. archiwum

Już w piątek wyjazdowym meczem Pronaru Hajnówka z Jokerem Piła zacznie się 3. kolejka I ligi siatkarzy. Podlaska drużyna na parkiet trzeciego zespołu tabeli wybrała się w czwartek, już z Arturem Żylińskim. To znakomita informacja dla fanów "Traktorów".

Gorsze są takie, że przyjmujący ma za sobą tylko jeden trening po chorobie, a do Piły nie pojechał dodatkowo Leonard Tietianiec, który ze względu na kłopoty z ciśnieniem przechodzi w Łodzi badania.

Na pewno Artur wyjdzie na boisko, zobaczymy, jak mu pójdzie. Według mnie, Joker dysponuje jednym z silniejszych składów w lidze. Nie mamy wiele do stracenia, spróbujemy powalczyć. Potem przyjdą mecze, które bezwzględnie będziemy musieli wygrać, jak np. już w środę z SMS-em Spała – mówi trener Pronaru Paweł Blomberg.

W pełnym składzie i bojowych nastrojach do Szczecina na spotkanie z Morzem wybiera się suwalski Ślepsk. – Szkoda, że mieliśmy przerwę, bo wszyscy chcieliśmy grać. Na ostatnich treningach zespół bardzo dobrze wyglądał i w Szczecinie powalczymy o zwycięstwo – mówi trener Ślepska Adam Aleksandrowicz.Jednak szczecinianie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o historyczne zwycięstwo w I lidze, które pozwoli im przesunąć się do góry w ligowej tabeli oraz sprawi, że jeszcze bardziej uwierzą we własne możliwości.

Sobotni mecz zostanie rozegrany w nieco innych okolicznościach, niż do tej pory. Mianowicie spotkanie z trybun obejrzy tylko 260 kibiców. Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać od godz. 16 przed bocznym wejściem na halę SDS, pod siedzibą Klubu. Kibice, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo mogą śledzić wynik spotkania na stronie http://www.today-live.com/morze/


źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved