Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Kolejna ekipa z Warszawy na drodze akademiczek z Radomia

II liga: Kolejna ekipa z Warszawy na drodze akademiczek z Radomia

fot. archiwum

Po Sparcie przyszła kolej na stołeczny AWF. Radomianki zapewne będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, by zatrzeć złe wrażenia z meczu ze Spartą. Tym razem jednak warszawski team nie powinien stanowić zagrożenia.

Mimo, że AWF zajmuje wyższą pozycję w tabeli, jesteśmy lepsi, więc powinniśmy wygrać to spotkanie – stwierdził Krzysztof Białczak.

Zespół AZS-u, zajmujący piątą lokatę, chciałby trochę "namieszać" w tabeli. Po Szóstce Biłgoraj będącej na pierwszym miejsu, na czterech kolejnych pozycjach plasują się ekipy z Warszawy. Radomianki mają jednak szansę spowodować zmiany. Jeśli wygrają za 3 punkty, mogą być nawet trzecie (w przypadku przegranej AZS-u Politechniki Warszawskiej z Szóstką Biłgoraj). Zarówno Politechnika Radomska, AZS AWF Warszawa, jak i AZS Politechnika Warszawska mają na swoim koncie po 9 punktów.

Podopieczne Aleksandra Klimczyka na pewno podejdą zmobilizowane do spotkania szóstej kolejki II ligi. Będą chciały potwierdzić swoją grą, że porażka ze Spartą nie wynika ze spadku formy. – Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. To, co mieliśmy przegrać, to już chyba przegraliśmy – ocenił drugi szkoleniowiec Politechniki.Trener nie będzie miał problemu z kontuzjami – na szczęście żadna z zawodniczek nie narzeka nawet na drobne urazy. Sobotni mecz w Warszawie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Autorką tekstu jest Agata Kołacz

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved