Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Joker-Mekro Świecie zagra w Policach

II liga: Joker-Mekro Świecie zagra w Policach

fot. archiwum

W II lidze kobiet w sobotę odbędzie się 6. kolejka spotkań. Wicelider grupy 1. - Joker-Mekro Świecie - gra na wyjeździe z RSMS Espol Police. W tabeli obie drużyny dzielą cztery miejsca i 6 punktów na korzyść Jokera-Mekro.

Dlatego to on jest faworytem tej konfrontacji. – Jedziemy do Polic wygrać, ale wcale nie będzie to łatwe – uważa trener Andrzej Nadolny.Zespół z Polic, który tworzą juniorki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, jest nieobliczalny. Przekonał się o tym już Pałac II/WSG, który wygrał z nim we własnej hali tylko 3:2.

Policzanki u siebie przegrały tylko z KS Murowana Goślina 0:3, ale po walce. Pokonały natomiast Gedanię Gdańsk 3:1 i PTPS II Piła 3:0. W ostatniej kolejce przegrały w Chodzieży z CHTPS 0:3.

Trener beniaminka w jutrzejszym spotkaniu będzie miał do dyspozycji tylko 10. siatkarek. Kontuzjowana jest Małgorzata Depka-Skrzypińska, która musi pauzować przez kilka tygodni. Do Polic nie pojadą też Marta Starszak i Maja Glama. Te mają zagrać w meczu ligi wojewódzkiej kadetek Jokera z Pałacem Bydgoszcz w niedzielny poranek.Początek meczu Espol – Joker-Mekro w sobotę o godz. 16:00.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved