Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Fart zagra z ekipą z Jaworzna

I liga: Fart zagra z ekipą z Jaworzna

fot. archiwum

Jedna z dwóch ekip, z którą Fart Kielce latem grywał najczęściej - Energetyk Jaworzno - przyjeżdża w sobotę do Hali Legionów na mecz trzeciej kolejki I ligi siatkarzy. Zapewne gospodarze powalczą o kolejne zwycięstwo, ale goście tanio skóry nie sprzedadzą.

Podobnie jak z Morzem Szczecin były to cztery pojedynki. Wychodzi remis ze wskazaniem na kielczan – 2:3 w turnieju barażowym w Jaworznie, 3:2 na turnieju także tam, znów 2:3 na imprezie w Kielcach i na koniec 3:0 w Świdniku. – Zespół mocny doświadczeniem, z zawodnikami z przeszłością w PlusLidze [atakujący Krzysztof Szopa i Adam Kurian oraz przyjmujący Marcin Kozioł – przyp. red.] i rozgrywającym z reprezentacji Polski juniorów [Krzysztof Antosik] . – Rywal faktycznie znany, ale ma tak szeroki skład, 14-16 siatkarzy, że zawsze może sprawić jakąś niespodziankę – przestrzega Dariusz Daszkiewicz, trener Farta.

By tak się nie stało wybrał się nawet w minioną niedzielę na mecz do Jaworzna (gospodarze wygrali 3:1 z Morzem, na otwarcie tak samo przegrali w Suwałkach ze Ślepskiem). – Bardzo dobrze wypadli w zagrywce. Albo zdobywali z niej punkty bezpośrednio, albo Szczecin musiał oddawać piłkę. My też będziemy musieli postarać się ich odrzucić od siatki. Ograniczyć grę środkowych, którzy będą pewnie dużo atakować. Zresztą właśnie Jakub Kaźmierski i Michał Skrzypiński dali się nam najbardziej we znaki na turnieju barażowym – podkreśla trener mających na koncie oba zwycięstwa kielczan.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved