Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Igor Prielożny: Puchary mają zupełnie inne wymagania

Igor Prielożny: Puchary mają zupełnie inne wymagania

fot. archiwum

- Większą część poprzedniego sezonu w lidze przebrnęliśmy bez porażki, natomiast puchary mają zupełnie inne wymagania - stwierdził w wywiadzie dla serwisu sportowebeskidy.pl Igor Prielożny na temat gry BKS-u na międzynarodowych parkietach.

Z jakimi nadziejami przystępujecie do rozgrywek PlusLigi Kobiet? Czy skład finału można już obstawiać w ciemno?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że oczekuje się od nas tylko jak najlepszych wyników. I nie zakładamy nawet, że może być inaczej. Nie chciałbym jasno stwierdzać, że w finale zmierzą się zespoły z Bielska-Białej i Muszyny. Równie dobrze możemy spotkać się z kimś innym. Ważne, aby nasza drużyna znalazła się w finale.

Na rywalizację w CEV Indesit Champions League macie chyba inne cele?To bardzo ważna kwestia. Większą część poprzedniego sezonu w lidze przebrnęliśmy bez porażki, natomiast puchary mają zupełnie inne wymagania. Chcemy wyjść z grupy, ale składy innych zespołów pokazują, że są one budowane z myślą o awansie. Musimy sobie stawiać jednak jakieś cele, a tym minimalnym jest przebrnięcie pierwszej fazy. W rozgrywkach CEV Cup nasz problem polegał na tym, że najpierw trafialiśmy na zespoły dużo słabsze, a następnie tak teoretycznie, jak i praktyce znacznie silniejsze. Teraz powinno być lepiej i nie możemy szukać żadnych wymówek.

Więcej w serwisie sportowebeskidy.pl

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved