Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Stańczak: Trzeba być dobrej myśli

Adrian Stańczak: Trzeba być dobrej myśli

fot. archiwum

Radomski Jadar dwukrotnie w tym sezonie schodził z parkietu pokonany. Adrian Stańczak tłumaczy te porażki głównie nerwowością w grze swojego zespołu. Twierdzi, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim pozytywne nastawienie do gry i więcej zimnej głowy.

Macie na swoim koncie dwa mecze i dwie porażki bez wygranego seta. W spotkaniu z Jastrzębiem czegoś zabrakło, zdecydowanie w końcówkach setów.

Adrian Stańczak: – Myślę, że zabrakło przede wszystkim zimnej głowy. Byliśmy trochę, a mogę powiedzieć, że nawet bardzo spięci. Nie wszystko nam wychodziło tak jakbyśmy chcieli. Było widać w obronie przede wszystkim ogromną nerwowość czego efektem byłe straszne, wręcz szkolne błędy. Brakowało dokładnego rozegrania piłek podczas kontrataków i nie wykorzystaliśmy wielu szans, które mieliśmy na kontrach. No i może gdybyśmy dołożyli dwa ataki więcej z obronionych piłek to ten mecz całkowicie inaczej by się potoczył, zdecydowanie lepiej dla nas.

 Więc co trzeba dołożyć żeby w końcu zacząć wygrywać?

Zaczęło się tak jak w poprzednim sezonie – fajnie gramy, ale przegrywamy. Nie wiem, coś trzeba zmienić. Miejmy nadzieję, że uda nam się to jak najszybciej. Trzeba najpierw poukładać sobie wszystko w głowach, bo bez pozytywnego nastawienia nie ma szans na sukces. Będziemy do tego dążyć, aby w sobotę cieszyć się ze zwycięstwa nad Kędzierzynem, aczkolwiek będzie o to bardzo trudno, bo jak widać niezbyt fajnie ułożył nam się terminarz w tym sezonie. Trzeba być dobrej myśli.

Rozmawiał Mikołaj Dymek

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved