Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom bez Sirianisa Hernandeza

Jadar Radom bez Sirianisa Hernandeza

fot. archiwum

W czasie meczu Jadaru Radom z Jastrzębskim Węglem, Sirianis Hernandez, po opuszczeniu boiska, założył dres i siadł na krzesełku. Gdy otrzymał polecenie udania się do kwadratu dla rezerwowych, przewrócił krzesełko. Karą za niesportowe zachowanie jest...

…utrata miejsca w podstawowej "szóstce".

W trzecim secie meczu Jadar Radom – Jastrzębski Węgiel, Hernandeza zastąpił Wojciech Żaliński. Kubański przyjmujący założył bluzę od dresu i usiadł na krzesełku. Po chwili, podniósł się przewracając krzesełko. Sytuację widział trener Such, który zareagował bardzo szybko i kazał Kubańczykowi podnieść krzesełko. Hernandez wykonał polecenie trenera, ale do końca meczu ani nie rozgrzewał się z pozostałymi zawodnikami stojącymi w kwadracie dla rezerwowych, ani nie podchodził do drużyny w czasie przerw.

Od razu po spotkaniu rozmawialiśmy o całej sytuacji, także z prezesem Tadeuszem Kupidurą – wyjaśnia Such.Ocena jego zachowania jest jednoznaczna. Zachował się niesportowo. Zrozumiał swój błąd. Przeprosił kolegów z drużyny. Ale efektem tego zdarzenia i nieco słabszej postawy na boisku jest utrata miejsca w podstawowej "szóstce". W najbliższym meczu zacznie spotkanie jako rezerwowy.Więcej w "Echu Dnia"

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved